Home › Poradnik - napraw swoją klawiaturę

Poradnik - napraw swoją klawiaturę

Technologie komputerowe pędzą tak błyskawicznie, że w pewnych momentach z trudem nadążyć za goniącymi prądami, które pojawiają się na rynku praktycznie każdego dnia. Najnowsze rozwiązania stosowane w budowie notebooków i nowomodny design powoduje, że coraz to więcej ludzi entuzjastycznie wymienia własny stary sprzęt na innowacyjny. Nieraz jednak taka wymiana nie ma najmniejszego sensu, bo poza współczesnym wyglądem parametry laptopa niczym się od siebie nie różnią, a za nowy model należy słono zapłacić. Co uczynić wobec tego, by odnowić stary laptop oraz nadać mu o wiele bardziej współczesnego wyglądu? Niewielki lifting notebooka zauważalny gołym okiem wcale nie musi być kosztowny. Wolno na przykład wymienić klawisze do laptopa. Opcji takiej wymiany jest co najmniej kilka.

Ostatnio gigantyczną popularnością cieszą się świecące klawiatury.

Jest to nie tylko atrakcyjny gadżet, który nadaje charakteru maszynie, ale także bardzo obszerne ułatwienie w trakcie pracy nocnej. Co poniektóre laptopy mają podświetlane klawiatury już od początku, ale nie wszelkie, wskutek tego warto się w taką wyekwipować.

Poza świecącą klawiaturą wolno kupić pojedyncze fluorescencyjne klawisze do laptopa, jakie dodadzą kosmicznego wyglądu urządzeniu. Klawisze wolno zakupić w pakiecie na pełną klawiaturę lub ewentualnie na sztuki w sklepach stacjonarnych oraz internetowych ze sprzętem oraz dodatkami do komputerów. Świecąca klawiatura wyróżni nawet najbardziej starego notebooka, to naturalnie dzięki czemu nie będzie trzeba wymieniać poprawnie działającego urządzenia na nowszych model. To świetne rozwiązanie dla tych, jacy cenią sobie nowoczesność, ale oszczędność..
Autor: enstak tangent tangenter.se

<< Poprzedni